SOSYAL SORUMLULUK

Beyaz Gayrimenkul, insana verdiği değerin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikası, çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim temelinde sürdürülebilir gelecek stratejilerine dayalı iş modelleri ve süreçlerini bütünsel bir yaklaşımla ele almaktadır.

Tüm çalışmalarını kamuoyu ile yaygın olarak paylaşmayı bir politika haline getiren şirket, bu şekilde sektöre örnek olmayı hedefleri arasında saymaktadır.Sosyal Sorumluluk Projeleri

 • ŞEKAV
  (Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı)  Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı, (ŞEKAV) 2010 yılında kurulan ve özellikle eğitim sektöründe topluma katkı sağlayan bir vakıftır.

  Vakfın Amaçları:
  - Sosyal Yardımlaşma
  - Dayanışma
  - Kültürel Faaliyetler
  - Eğitim ve mesleki hizmetler ile sağlık ve çevre korumasını sağlamak
  - Tarımsal faaliyetler ile ilgili bilimsel çalışmalar yapmak

  Vakfın faaliyetleri burs imkanı sağlamak ve maddi destek sağlamaktadır. Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Beyaz, ŞEKAV’a başkanlık yapmakyadır.

  www.sekav.org

  ŞİRAN MUSTAFA BEYAZ DEVLET HASTANESİ  2000 yılında Gümüşhane Şiran’da tam teşekküllü olarak inşa edilmiş olan hastene devlete bağışlanmıştır. Hastanemizde çeşitli branşlarda sağlık hizmeti verilmekte olup, gerektiğinde cerrahi operasyonlar yapabilecek ameliyathanesi mevcuttur.

  2000 yılında Gümüşhane Şiran’da tam teşekküllü olarak inşa edilmiş olan hastene devlete bağışlanmıştır. Hastanemizde çeşitli branşlarda sağlık hizmeti verilmekte olup, gerektiğinde cerrahi operasyonlar yapabilecek ameliyathanesi mevcuttur.

  BEYAZLAR İLKOKULU  1993 yılında İstanbul Selimpaşa’da 25 derslik olarak yapılıp devlete bağışlanmıştır.
 • BEYAZLAR VAKFI  Beyazlar Vakfı 2013 yılında kurulmuş olup aile çevresineve memleketine maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

  Beyazlar Vakfı Amaçları:
  - Ailesine ve çevresine faydalı insanlar yetiştirmek
  - Her alanda ülkemize katkıda bulunmak
  - Kültürel Faaliyetler

  Yönetim Kurulumuz bu vakıfta etkin rol almaktadır.

  MUSTAFA BEYAZ MESLEK YÜKSEK OKULU  Meslek Yüksek Okulumuzdaki görevlilerin ilçemizde yaşamlarını rahat sürdürebilmeleri amacıyla 10 daireli lojman binası yapılarak Yüksek Okul görevlilerinin hizmetine sunulmuştur.