BEYAZ GAYRİMENKUL

1972 yılında, Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz öncülüğünde kurulan Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş., 49 yıldır dünya standartlarında kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonu ile yeni yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir. Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş., günümüzün yapıları olan lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projelerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş. 3000’in üzerinde konut, 550’yi aşkın ticari alan, 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerini başarıyla tamamlamıştır.

1990 yılında, Beyaz İnşaat Ticaret A.Ş.’ye bağlı olarak Beyaz Gayrimenkul Yatırım San. Tic. A.Ş. kurulmuştur. 31 yıldır başarılı projelere imza atan Beyaz Gayrimenkul Yatırım San ve Tic. A.Ş.’nin, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özgür Beyaz ve Onur Beyaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Orkun Beyaz ve Ali Berkay Beyaz seçilmiştir.

Beyaz Gayrimenkul Yatırım San. ve Tic. A.Ş., işinin sadece binalar, avm ve iş merkezleri yapmak olmadığının farkında ve daha temiz bir gelecek oluşturma hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Geçmişin mirasını, bugünün teknolojisi ile gelecek nesillere taşıyarak, 49 yıldır yepyeni yaşamlar inşa etmekteyiz