BAŞKANIN MESAJI

49 yıllık deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmalarındanız. Kurulduğu günden bu yana binlerce kişinin mutluluğu için dünya standartlarında kaliteli ve modern yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir. Amacımız, sektöre yön veren şirketler arasında olmak ve işimizi, bilgimizi gelecek nesillere aktarıp ülkenizin kalkınmasını sağlamaktır. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’da, kente yakışacak doğa dostu yapılar inşaa etmek ve gerçekleşen projelerimizle, mimari estetiği ile yıllara meydan okuyan bu şehre kalıcı eserler bırakabilmektir.

İnsanın kendinden başka kimseye zarar veremeyeceğine inanan Beyaz İnşaat, insan odaklı projelerde, sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışındadır. Dürüstlüğü ve güveni temel prensip edinip koşulsuz memnuniyet sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.Gelecek kuşaklara çevre dostu yaşam alanları oluşturmak için bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Profesyonel bir idari yapı, yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen ve kısa zamanda pek çok başarılı projeye imza atan Beyaz İnşaat, önümüzdeki dönemlerde de büyük ölçekli projelerle inşaat sektöründe yön veren projelerle imza atmaya hazırlanmaktadır.

Saygılarımı Sunarım.

Ali BEYAZ
Yönetim Kurulu Başkanı